Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Монітор LG 27US500-W
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Технології поліпшення зображення | Super Resolution+ |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 613.5 x 454.7 x 214.9 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 613.5 x 363.5 x 45.4 мм |
| Вага без упаковки | 5.5 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 6.7 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор LG 27US500-W
0.0
Всего отзывов:0