Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Монітор LG 27US500-W
| Виробник | |
| Тип матриці | |
| Яскравість | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Технології поліпшення зображення | Super Resolution+ |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 613.5 x 454.7 x 214.9 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 613.5 x 363.5 x 45.4 мм |
| Вага без упаковки | 5.5 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 6.7 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читати повністю
Сховати
Опис Монітор LG 27US500-W
Насолоджуйтесь творчістю
Відчуйте приголомшливу чіткість зображення та яскраві кольори з монітором LG UltraFine. Він стане ефективною робочою станцією для ілюстраторів, фотографів і відеоредакторів завдяки підтримці роздільної здатності 4K, 90% DCI-P3, яскравості понад 300 ніт та дизайну без рамок з 3 сторін.
Побачте дивовижні кольори
Технологія HDR застосовується до різноманітного контенту. Наш монітор сумісний із галузевим стандартом HDR10 (розширений динамічний діапазон), що базується на колірній гамі DCI-P3 90%, підтримуючи певні рівні кольору та яскравості, які дозволяють глядачам насолоджуватися глибокими кольорами вашого контенту.
Чіткість із 8,29 мільйонами пікселів
Насолоджуйтеся яскравими та точними кольорами завдяки UHD 4K.
Простота та зручність
Дизайн з тонкими рамками з трьох сторін та тонкою плоскою формою підставки ідеально підійде для вашого офісу чи дому, займаючи мінімум місця. Забезпечте собі комфортну роботу завдяки зручному регулюванню нахилу монітора.
Перемикайтеся швидко
Застосунок LG Switch допомагає оптимізувати монітор під ваші потреби. Ви можете легко розділити весь дисплей на 6 частин, змінити дизайн теми або навіть запустити платформу відеодзвінків за допомогою відповідної гарячої клавіші.