Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 39 кг |
| Тип управления | |
| Высота | 84.5 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глубина | 63 мм |
| Уровень шума | 40 децебел |
| Количество компрессоров | |
| Мощность замораживания | 11 киллограм в сутки |
| Климатический класс | |
| Клас енергоефективності | F |
| Холодоагент | R600a |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Система розморожування | статична |
| Тип відділень | корзини |
| Колір | білий |
| Загальний об'єм | 250 л |
| Корисний об'єм | 248 л |
| Додатково | захист від дітей |
| Кількість відділень | 1 |
| Час збереження температури без електроенергії | 40 годин |
| Тип компресора | звичайний |
| Добове споживання ел. енергії | 0.64 кВт |
| Особливості | статична заморозка |