Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 39 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 84.5 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Кількість компресорів | |
| Потужність заморожування | 11 кг/добу |
| Кліматичний клас | |
| Клас енергоефективності | F |
| Холодоагент | R600a |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Система розморожування | статична |
| Тип відділень | корзини |
| Колір | білий |
| Загальний об'єм | 250 л |
| Корисний об'єм | 248 л |
| Додатково | захист від дітей |
| Кількість відділень | 1 |
| Час збереження температури без електроенергії | 40 годин |
| Тип компресора | звичайний |
| Добове споживання ел. енергії | 0.64 кВт |
| Особливості | статична заморозка |