Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
В наличии
Код:002631305
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
| Производитель | |
| Вес | 3.8 кг |
| Материал корпуса | метал |
| Дисплей | |
| Особливості | шнур від'єднується |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Габарити | 320 х 300 х 300 мм |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Типи програм | жарка |
| Ручні налаштування | температура |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Сумісні чаші | RB-C508 |
| Кількість програм | 10 |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Також шукають | недорогі |
| Мова меню | російська |
| Потужність | 860 Вт |
| Керування | сенсорне |
| Тип | мультиварка |
| Колір | чорний |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-170 ° С, з кроком 5 ° С |
| Функції | підтримання температури |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
0.0
Всего отзывов:0
Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
[[ getCurrentDecimal('2197') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2197') ]] ₴