Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
| Виробник | |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 860 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | російська |
| Сумісні чаші | RB-С502 |
| Функції | хлібопічка |
| Особливості | шнур від'єднується |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-170 ° С, з кроком 5 ° С |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Також шукають | недорогі |
| Габарити | 320 х 300 х 300 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
Готувати з такою технікою, як мультиварка REDMOND RMC-M22 Black , одне задоволення. Вона практично все робить за Вас, а Ваше завдання полягає в її наповненні продуктами і вибором параметрів, необхідних для їх приготування. Мультиварка комплектується спеціальною чашею з керамічним антипригарним покриттям, об'ємом в 5 л, оснащена світлодіодним цифровим дисплеєм і 10-ю автоматичними програмами, а також функцією мультиповар.
Зручна і можливість підтримання тепла вже приготованого блюда, яка може бути відключена, і встановлений таймер відстрочки старту на 24 години. З мультиваркою REDMOND RMC-M22 Black Ви легко зваріть кашу і суп, стушкувати або підсмажити улюблені продукти, зробите випічку, а також приготуєте дієтичні страви на пару, зробите йогурт і навіть пастеризацію.
Тип: мультиварка Тип нагріву: ТЕН-нагрів Потужність: 860 Вт Об'єм чаші: 5 л Тип внутрішнього покриття: антипригарне Дисплей: так Мова меню: російська Сумісні чаші: RB-A501 Сумісні чаші: RB-A503 Сумісні чаші: RB-C505 Сумісні чаші: RB-C508 Сумісні чаші: RB-S500 Сумісні чаші: RB-S500H Сумісні чаші: RB-С502 Функції: відстрочка старту (таймер) Функції: мультикухар Функції: підтримання температури Функції: пароварка Функції: хлібопічка Особливості: шнур від'єднується Регулювання температури приготування (Мультикухар): 35-170 ° С, з кроком 5 ° С Додаткові можливості: внутрішня кришка Додаткові можливості: знімний паровий клапан Додаткові можливості: попереднє відключення функції автопідігріву Кількість програм: 10 Керування: сенсорне Типи програм: йогурт Типи програм: консервація Типи програм: мультикухар Типи програм: пастеризація Типи програм: плов Типи програм: фондю Типи програм: варіння на пару Типи програм: випічка Типи програм: жарка Типи програм: каша Типи програм: крупа Типи програм: суп Типи програм: тушкування Ручні налаштування: температура Ручні налаштування: час Матеріал корпусу: метал Матеріал корпусу: пластик Габарити: 320 х 300 х 300 мм Вага: 3.8 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
0.0
Всього відгуків:0
Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
[[ getCurrentDecimal('2199') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2197') ]] ₴