Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
| Производитель | |
| Вес | 3.8 кг |
| Материал корпуса | метал |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 860 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | російська |
| Сумісні чаші | RB-С502 |
| Функції | хлібопічка |
| Особливості | шнур від'єднується |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-170 ° С, з кроком 5 ° С |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Також шукають | недорогі |
| Габарити | 320 х 300 х 300 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
0.0
Всего отзывов:0
Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
[[ getCurrentDecimal('2199') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2197') ]] ₴