Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Мультиварка Rotex RMC508-W
| Производитель | |
| Вес | 3.1 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Кількість програм | 10 |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Мова меню | українська |
| Сумісні чаші | RIP5032-C |
| Функції | пароварка |
| Керування | електронне |
| Типи програм | каша |
| Ручні налаштування | час |
| Також шукають | недорогі |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Габарити | 295 х 280 х 280 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Rotex RMC508-W
0.0
Всего отзывов:0