Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мультиварка Rotex RMC508-W
| Виробник | |
| Вага | 3.1 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Кількість програм | 10 |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Мова меню | українська |
| Сумісні чаші | RIP5032-C |
| Функції | пароварка |
| Керування | електронне |
| Типи програм | каша |
| Ручні налаштування | час |
| Також шукають | недорогі |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Габарити | 295 х 280 х 280 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Мультиварка Rotex RMC508-W
Мультиварка Rotex RMC508-W – хороша і надійна мультиварка потужністю 900 Вт, представлена в корпусі габаритами 280 мм на 295 мм, вагою близько 3,8 кг. Вона володіє дуже простою панеллю управління електронного типу, в основі якої лежить цифровий LED-дисплей, що підсвічується. Для приготування улюблених сімейних страв майбутні користувачі зможуть скористатися 10 автоматичними програмами. Всі інгредієнти занурюються в 5-літрову чашу з товщиною стінки 1,8 мм. Зазначимо, що вона має подвійне антипригарне покриття. Працює Rotex RMC508-W при підключенні до звичайної електромережі через шнур завдовжки 1,2 м. Якщо говорити про додаткові можливості техніки, тут варто відзначити наявність функції підтримання тепла і таймер відстрочки. Завдяки останньому процес приготування можна перенести на 24 год. В упаковці товару присутні пластиковий контейнер для варіння на пару, ложка з ополоником, мірний стаканчик і книга з сотнею рецептів.
Тип: мультиварка Тип нагріву: ТЕН-нагрів Потужність: 900 Вт Об'єм чаші: 5 л Тип внутрішнього покриття: керамічне Дисплей: так Мова меню: українська Сумісні чаші: RIP5017-A Сумісні чаші: RIP5017-C Сумісні чаші: RIP5032-C Функції: інтелектуальне меню Функції: відстрочка старту (таймер) Функції: підтримання температури Функції: пароварка Додаткові можливості: внутрішня кришка Кількість програм: 10 Керування: електронне Типи програм: борщ Типи програм: варіння Типи програм: йогурт Типи програм: плов Типи програм: рис Типи програм: холодець Типи програм: варіння на пару Типи програм: випічка Типи програм: жарка Типи програм: каша Ручні налаштування: температура Ручні налаштування: час Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Матеріал корпусу: пластик Довжина кабелю: 1.2 м Габарити: 295 х 280 х 280 мм Вага: 3.1 кг Колір: білий Колір: нержавіюча сталь