Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB ADATA (ASU630SS-1T92Q-R)
| Производитель | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Ultimate SU630 |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 400 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB ADATA (ASU630SS-1T92Q-R)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB ADATA (ASU630SS-1T92Q-R)
[[ getCurrentDecimal('11959') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11959') ]] ₴