Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB ADATA (ASU630SS-1T92Q-R)
| Виробник | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Ultimate SU630 |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 400 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB ADATA (ASU630SS-1T92Q-R)
Накопичувач SSD ADATA 2.5" 1.92TB (ASU630SS-1T92Q-R) — це розумний вибір для тих, хто цінує швидкість і надійність. Оснащений 3D QLC NAND флеш-пам'яттю, цей твердотільний накопичувач забезпечує високу продуктивність при демократичній вартості. Перехід з традиційних жорстких дисків на SSD ADATA — це оптимальне поліпшення, яке підвищить швидкість доступу до даних та загальну ефективність вашої системи.Форм-фактор 2.5" і підтримка інтерфейсу SATA III з пропускною здатністю до 6Gb/s, роблять цей накопичувач сумісним як з комп'ютерами, так і з ноутбуками. Завдяки швидкості читання до 520 MB/s та запису до 450 MB/s, цей SSD забезпечує значне прискорення завантаження додатків, ігор та операційної системи.Особливістю ADATA SU630 є використання динамічного кешування SLC, що дозволяє працювати з даними в режимі однорівневих осередків. Це ще більше покращує продуктивність і підвищує швидкість операцій із файлами різного типу. Завдяки технології LDPC ECC (код корекції з низькою щільністю перевірок на парність), накопичувач автоматично виявляє та усуває помилки, що значно підвищує надійність і цілісність зберігання даних, забезпечуючи тривалий термін служби.Якщо ви шукаєте потужний та надійний накопичувач для зміни вашого старого HDD, SSD ADATA SU630 — це оптимальний вибір, який поєднує якість, високі технології та економію коштів. Цей пристрій готовий стати вашим надійним помічником у зберіганні та швидкому доступі до даних. Тип накопичувача: внутрішній Серія: Ultimate SU630 Об'єм пам'яті: 1.92 TB Тип флеш-пам'яті: 3D QLC Форм-фактор: 2.5" Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb/s) Швидкість читання: 520 Mb/s Швидкість запису: 450 Mb/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 400 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 100.45 x 69.85 x 7 мм
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB ADATA (ASU630SS-1T92Q-R)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD 2.5" 1.92TB ADATA (ASU630SS-1T92Q-R)
[[ getCurrentDecimal('11946') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11946') ]] ₴