Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Transcend (TS256GMTE400S)
| Производитель | TRANSCEND |
| Вес | 5 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Колір | зелений |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2242 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 100 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 42 х 22 х 2.23 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Transcend (TS256GMTE400S)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Transcend (TS256GMTE400S)
[[ getCurrentDecimal('6180') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6180') ]] ₴