Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Transcend (TS256GMTE400S)
| Виробник | TRANSCEND |
| Вага | 5 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Колір | зелений |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2242 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 100 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 42 х 22 х 2.23 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Transcend (TS256GMTE400S)
256 GB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 2000 Mb/s, Швидкість запису - 1000 Mb/s, 42 х 22 х 2.23 мм, 5 г, зелений Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 256 GB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Типорозмір М2: M.2 2242 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 2000 Mb/s Швидкість запису: 1000 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 100 Енергоспоживання: 3.3 Вт (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 42 х 22 х 2.23 мм Вага: 5 г Колір: зелений
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Transcend (TS256GMTE400S)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2242 256GB Transcend (TS256GMTE400S)
[[ getCurrentDecimal('6173') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6173') ]] ₴