Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
| Производитель | |
| Вес | 72 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Товщина | 30.45 мм |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80.5 x 24.2 x 30.45 мм |
| Колір | сріблястий |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 14000 Mb/s |
| Швидкість запису | 13000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 1480 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
[[ getCurrentDecimal('23896') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('23896') ]] ₴