Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
| Виробник | |
| Вага | 72 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Товщина | 30.45 мм |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80.5 x 24.2 x 30.45 мм |
| Колір | сріблястий |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 14000 Mb/s |
| Швидкість запису | 13000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 1480 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
2 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 14000 Mb/s, Швидкість запису - 13000 Mb/s, 80.5 x 24.2 x 30.45 мм, 72 г, сріблястий Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 2 TB Тип флеш-пам'яті: 3D NAND Форм-фактор: M.2 Типорозмір М2: M.2 2280 Інтерфейс підключення: PCI Express 5.0 x4 Швидкість читання: 14000 Mb/s Швидкість запису: 13000 Mb/s Напрацювання на відмову: 2 млн.годин TBW: 1480 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 30.45 мм Габарити: 80.5 x 24.2 x 30.45 мм Вага: 72 г Колір: сріблястий
Відгуки та питання про - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB XPG MARS 980 STORM ADATA (SMAR-980S-2TCI)
[[ getCurrentDecimal('23896') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('23896') ]] ₴