Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Накопичувач SSD USB Type-C 2TB Dual Portable Kingston (SPSD/2TB)
| Производитель | |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість запису | 950 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 8.6 мм |
| Також шукають | для xbox series s |
| Габарити | 71.85 x 21.1 x 8.6 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD USB Type-C 2TB Dual Portable Kingston (SPSD/2TB)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD USB Type-C 2TB Dual Portable Kingston (SPSD/2TB)
[[ getCurrentDecimal('17180') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17180') ]] ₴