Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Накопичувач SSD USB Type-C 2TB Dual Portable Kingston (SPSD/2TB)
| Виробник | |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість запису | 950 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 8.6 мм |
| Також шукають | для xbox series s |
| Габарити | 71.85 x 21.1 x 8.6 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Накопичувач SSD USB Type-C 2TB Dual Portable Kingston (SPSD/2TB)
Накопичувач Kingston Dual Portable SSD, що виглядає як звичайна «флешка», забезпечує вражаючу продуктивність USB 3.2 Gen 21 для пристроїв USB Type-A та USB-C . Цей портативний SSD виводить зручність на абсолютно новий рівень завдяки компактному та міцному металевому корпусу і роз'ємам USB Type-A та Type-C, що дозволяють легко передавати файли між ноутбуками, настільними ПК, мобільними пристроями тощо. Підвищення продуктивності завдяки швидкості передачі даних до 1050 МБ/с при читанні та 950 МБ/с при запису .
Тип накопичувача: зовнішній Об'єм пам'яті: 2 TB Форм-фактор: portable Інтерфейс підключення: USB Type-A Інтерфейс підключення: USB Type-C Швидкість читання: 1050 Mb/s Швидкість запису: 950 Mb/s (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Товщина: 8.6 мм Габарити: 71.85 x 21.1 x 8.6 ммВідгуки та питання про - Накопичувач SSD USB Type-C 2TB Dual Portable Kingston (SPSD/2TB)
0.0
Всього відгуків:0
Накопичувач SSD USB Type-C 2TB Dual Portable Kingston (SPSD/2TB)
[[ getCurrentDecimal('17180') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17180') ]] ₴