Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Настільна плита Milano HP-1010W
| Производитель | |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26.5 х 24 х 7.8 см |
| Особливості | індикація робочого стану |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 145 мм |
| Вхідна потужність | 1000 Вт |
| Кількість конфорок | 1 |
| Також шукають | недорогі |
| Колір | білий |
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Milano HP-1010W
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Milano HP-1010W
[[ getCurrentDecimal('526') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('526') ]] ₴