Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Настільна плита Milano HP-1010W
| Виробник | |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26.5 х 24 х 7.8 см |
| Особливості | індикація робочого стану |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 145 мм |
| Вхідна потужність | 1000 Вт |
| Кількість конфорок | 1 |
| Також шукають | недорогі |
| Колір | білий |
Опис Настільна плита Milano HP-1010W
Настільна плита стане відмінним доповненням до набору дрібної побутової техніки для кухні. Модель практична та зручна у використанні, працює за принципом електричного нагріву варильної поверхні. Плита забезпечена спіральною конфоркою діаметром 145 мм та поворотним перемикачем.
Корпус моделі виконаний із високоякісних удароміцних матеріалів. Час нагріву становить трохи більше 4-х хвилин. Безступінчасте регулювання потужності. Електроплита має терморегулятор та світловий індикатор роботи.
Відгуки та питання про - Настільна плита Milano HP-1010W
0.0
Всього відгуків:0
Настільна плита Milano HP-1010W
[[ getCurrentDecimal('526') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('526') ]] ₴