Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень
| Производитель | |
| Цвет | Black |
| Назначение | для телевізорів |
| Тип кріплення | настінне |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200x200 |
| Навантаження | до 25 кг |
Отзывы и вопросы о - Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень
0.0
Всего отзывов:0
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень
[[ getCurrentDecimal('407') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('407') ]] ₴
