Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень
| Виробник | |
| Колір | Black |
| Призначення | для телевізорів |
| Тип кріплення | настінне |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200x200 |
| Навантаження | до 25 кг |
Опис Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень Тип кріплення: настінне Призначення: для телевізорів Вид кронштейна: фіксований Мінімальна підтримувана діагональ: 15" Максимальна підтримувана діагональ: 42" VESA: 200x200 Навантаження: до 25 кг Колір: Black
Відгуки та питання про - Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень
0.0
Всього відгуків:0
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 15-42" Walfix TV-10B Black, VESA 200x200, до 25 кг, відступ від стіни 25 мм, рівень
[[ getCurrentDecimal('407') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('407') ]] ₴
