Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
| Производитель | |
| Цвет | White |
| Тип крепления | |
| Чувствительность | 42 децебел |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 10 кГц |
| Призначення | для ноутбука |
| Підключення | дротове |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустичне оформлення | закриті |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Також шукають | великі |
| Тип випромінювача | динамічний |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Конструкція мікрофона | винесений |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 100 Гц |
| Матеріал амбушур | тканина |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Кількість PIN (контактів) | 4 |
| Форма штекера | прямий |
| Вага | 0.22 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
0.0
Всего отзывов:0
Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
[[ getCurrentDecimal('2045') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1773') ]] ₴