Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
| Виробник | |
| Колір | White |
| Тип кріплення | |
| Чутливість | 42 дБ |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 10 кГц |
| Призначення | для ноутбука |
| Підключення | дротове |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустичне оформлення | закриті |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Також шукають | великі |
| Тип випромінювача | динамічний |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Конструкція мікрофона | винесений |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 100 Гц |
| Матеріал амбушур | тканина |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Кількість PIN (контактів) | 4 |
| Форма штекера | прямий |
| Вага | 0.22 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
Перетворіть свою гру на епічну подію. Завдяки JBL QuantumSOUND Signature гарнітура JBL Quantum 100M2 перенесе вас до центру подій. Відчуйте гру із захоплюючим і точним звуком, який дозволяє вам чути найдрібніші деталі та відчувати кожен вибух, знімний мікрофон з фокусуванням на голос для чіткого зв'язку та легкі амбушюри з дихаючої тканини та піни з ефектом пам'яті для більшого комфорту та марафонських сесій. Знімний мікрофон забезпечує чітку розраховану на багато користувачів взаємодію. Крім того, ця гарнітура сумісна з усіма платформами! Зробіть свій ігровий досвід із гарнітурою JBL Quantum 100M2.
Тип: геймерські (ігрові) Призначення: для комп'ютера Призначення: для консолі Призначення: для ноутбука Підключення: дротове Конструкція: повнорозмірні Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм Тип кріплення: наголов'я Акустичне оформлення: закриті Діаметр випромінювача: 40 мм Опір навушників: 32 Ом Чутливість: 42 дБ Діапазон відтворюваних частот: 20 - 20000 Гц Тип випромінювача: динамічний Наявність мікрофону: з мікрофоном Конструкція мікрофона: винесений Чутливість мікрофона: -42 дБ Мінімальна сприймана частота мікрофона: 100 Гц Максимальна сприймана частота мікрофона: 10 кГц Матеріал амбушур: тканина Довжина шнура: 1.2 м Кількість jack(ів): 1 Кількість PIN (контактів): 4 Форма штекера: прямий Колір: White Вага: 0.22 кгВідгуки та питання про - Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
0.0
Всього відгуків:0
Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
[[ getCurrentDecimal('1773') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1773') ]] ₴