Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Постільна білизна Ardesto Gloria сатин веселі геометрія, сірий євро 200х220 (ART2022PG)
| Производитель | ARDESTO |
| Цвет | |
| Розмір | двоспальний євро |
| Розмір простирадла | 230 х 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Щільність матеріалу | 200 |
| Рекомендації по догляду | прати при температурі 30 °С |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Тип застібки | на блискавці |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Постільна білизна Ardesto Gloria сатин веселі геометрія, сірий євро 200х220 (ART2022PG)
0.0
Всего отзывов:0
Постільна білизна Ardesto Gloria сатин веселі геометрія, сірий євро 200х220 (ART2022PG)
[[ getCurrentDecimal('3006') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3006') ]] ₴