Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Постільна білизна Ardesto Gloria сатин веселі геометрія, сірий євро 200х220 (ART2022PG)
| Виробник | ARDESTO |
| Колір | |
| Розмір | двоспальний євро |
| Розмір простирадла | 230 х 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Щільність матеріалу | 200 |
| Рекомендації по догляду | прати при температурі 30 °С |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Тип застібки | на блискавці |
Читати повністю
Сховати
Опис Постільна білизна Ardesto Gloria сатин веселі геометрія, сірий євро 200х220 (ART2022PG)
Комплект постільної білизни Gloria – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Дизайн із геометричними візерунками додає спальному місцю сучасної елегантності та гармонії, створюючи атмосферу спокою. Розмір: двоспальний євро Розмір простирадла: 230 х 240 см Розмір підковдри: 200 x 220 см Розмір наволочки: 50 х 70 см Матеріал: бавовна 100% Матеріал: сатин Комплектація: простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. Кількість підковдр: 1 шт. Кількість наволочок: 2 шт. Щільність матеріалу: 200 Рекомендації по догляду: заборонено віджимати та сушити в сушильній машині Рекомендації по догляду: не відбілювати Рекомендації по догляду: не застосовувати засоби хімічного чищення Рекомендації по догляду: прасувати при температурі не більше 110 °С Рекомендації по догляду: прати при температурі 30 °С Дизайн та декор: з геометричним принтом Додатково: фірмова упаковка Тип застібки: на блискавці Колір: сірий
Відгуки та питання про - Постільна білизна Ardesto Gloria сатин веселі геометрія, сірий євро 200х220 (ART2022PG)
0.0
Всього відгуків:0
Постільна білизна Ardesto Gloria сатин веселі геометрія, сірий євро 200х220 (ART2022PG)
[[ getCurrentDecimal('3006') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2999') ]] ₴