Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Постільна білизна Tiare Сатин Жакард 2540 сімейний (2540_zakard_sm)
| Производитель | |
| Цвет | |
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 240 х 260 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70, 70 х 70 см |
| Матеріал | сатин жаккард |
| Комплектація | простирадло, підковдра - 2 шт, новолочка - 4 шт |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 4 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з абстрактним принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Тип застібки | на блискавці |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Постільна білизна Tiare Сатин Жакард 2540 сімейний (2540_zakard_sm)
0.0
Всего отзывов:0
Постільна білизна Tiare Сатин Жакард 2540 сімейний (2540_zakard_sm)
[[ getCurrentDecimal('3245') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3238') ]] ₴