Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Постільна білизна Tiare Сатин Жакард 2540 сімейний (2540_zakard_sm)
| Виробник | |
| Колір | |
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 240 х 260 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70, 70 х 70 см |
| Матеріал | сатин жаккард |
| Комплектація | простирадло, підковдра - 2 шт, новолочка - 4 шт |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 4 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з абстрактним принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Тип застібки | на блискавці |
Читати повністю
Сховати
Опис Постільна білизна Tiare Сатин Жакард 2540 сімейний (2540_zakard_sm)
Комплект постільної білизни Євро Сатин Жакард Tiare
Жакардові комплекти виконані з міцної тканини з гладкофарбованою обробкою. На поверхні об'ємний орнамент, що був вплетен в основу, виконаний за допомогою спеціального верстата. При такій техніці плетіння полотна на обох його сторонах створюється орнамент різного ступеня складності.
це особлива тканина для шанувальників естетичних якостей виробів. Вона прикрасить вашу спальню і додасть їй розкішний зовнішній вигляд. Жакардові тканини міцні і довговічні, добре зберігають забарвлення, слабо схильні до впливу перепадів температур.
Всі поверхні комплекту, які будуть торкатися вашого тіла виконані з більш ніжної, м'якою і приємною на дотик але не менше щільної тканини Сатин Люкс. Більш детально нижче в "особливості пошиття".
Упаковка - картонна коробка, подарунковий варіант. Додатково в кожній коробці фірмовий пакет.
Деталі: основними перевагами жакардових комплектів є:
- міцність, яка пояснюється складним плетінням кручених ниток.
- довговічність і зносостійкість;
- не електризується;
- гігроскопічність;
- добре пропускає повітря і утримує тепло.
Розміри і комплектація:
- Євро (простирадло 240х260, підковдра 220х200, наволочка 70х70 – 2 шт. Наволочка 50х70+5 – 2 шт.);
- Сімейний (простирадло 240х260, підковдра 210х143 – 2шт., Наволочка 70х70-2 шт. наволочка 50х70+5 – 2 шт.).
Особливості пошиття:
- Підковдра - виконана двосторонньою (верх - жакардова тканина, низ - однотонна гладь сатин люкс), застібка блискавка.
- Простирадло - однотонна гладь сатин люкс.
- Наволочки 4 шт.:
- 50х70+5 – 2 шт. з кантом шириною 5 см. по краю, верх - жакардова тканина, низ - однотонна гладь сатин люкс.
- 70х70 – 2 шт., Однотонна гладь сатин люкс.
Увага! Додатковий декор і мереживо, як на головному фото, відсутні. Дивіться будь ласка додаткові фотографії. Якщо у вас залишилися питання з пошиття або комплектації наші оператори інтернет магазину завжди раді відповісти на них.
- перше і наступні прання при температурі до 30 ° C;
- не використовувати машинний віджим та відбілюючи речовини;
- перед завантаженням комплекту в пральну машину наволочку і підковдру необхідно вивернути навиворіт, для більш якісного прання.
- оптимальна температура для прасування - низький температурний режим. Гладити вироби з вивороту.
Відгуки та питання про - Постільна білизна Tiare Сатин Жакард 2540 сімейний (2540_zakard_sm)
[[ getCurrentDecimal('3245') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3238') ]] ₴