Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Постільна білизна з пледом “Istanbul "
В наличии
Код:004044915
Характеристики Постільна білизна з пледом “Istanbul "
| Производитель | Istambul |
| Подарочная упаковка | |
| Тип ткани | |
| Цвет | |
| Назначение | |
| Хлопок | 100 Процент |
| Ширина простыни | 100 см |
| Длина простыни | 200 см |
| Ширина пододеяльника | 160 см |
| Длина пододеяльника | 220 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 70 см |
Читать полностью
Сховати
Описание Постільна білизна з пледом “Istanbul "
Ми підготували для ваших діток супер набори✔️
Підійде для хлопців різного віку, адже моделі дуже сучасні і стильні😉
Постільна білизна з пледом🇹🇷
Тканина: Хлопок 100%
Виробник: Туреччина🇹🇷
Розміри:
✔️Плед- 150/200 см( флісовий)
✔️Підковдра- 160/220 см
✔️Простирадло - 100/200+30 см( на резинці)
✔️Наволочка - 50/70(1 шт)
Отзывы и вопросы о - Постільна білизна з пледом “Istanbul "
0.0
Всего отзывов:0