Маркетплейс твоей Страны![]()
Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
В наличии
Код:003958329
Характеристики Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
| Производитель | |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 38 мм |
| Класс энергопотребления | |
| Тип загрузки | фронтальний |
| Колір | White |
| Тип | автоматична |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип двигуна | інверторний |
| Максимальне завантаження | 5 кг |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Дисплей | є |
| Кількість програм | 16 програм |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Режим сушіння | немає |
| Функція пари | немає |
| Колір люка | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
0.0
Всего отзывов:0
Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
[[ getCurrentDecimal('11048') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11048') ]] ₴
