Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
| Виробник | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип завантаження | фронтальний |
| Колір | White |
| Тип | автоматична |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип двигуна | інверторний |
| Максимальне завантаження | 5 кг |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Дисплей | є |
| Кількість програм | 16 програм |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Режим сушіння | немає |
| Функція пари | немає |
| Колір люка | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см Колір: White Тип: автоматична Спосіб встановлення: окрема Тип завантаження: фронтальний Тип двигуна: інверторний Максимальне завантаження: 5 кг Формат: вузькі (37-47 см) Дисплей: є Кількість програм: 16 програм Швидкість віджиму: 1000 об/хв Режим сушіння: немає Клас енергоспоживання: A+++ Ширина: 59.5 см Висота: 85 см Глибина: 38 см Функція пари: немає Колір люка: білий
Відгуки та питання про - Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
0.0
Всього відгуків:0
Пральна машина Edler EWF5014SSIP, White, 5 кг, вузька, фронтальна, 16 програм, 1000об/хв, інвертор, комбіноване керування, швидке прання, відкладений старт, барабан «Snowflake», A+++, 85x59.5x38см
[[ getCurrentDecimal('11048') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11048') ]] ₴
