Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 960 Вт |
| Потужність, ВА | 1600 В*А |
| Автон. робота при max навантаж | 2.6 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | APCRBC166 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 485 x 330 x 225 мм |
| Вага, кг | 10.9 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
[[ getCurrentDecimal('28092') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('28092') ]] ₴