Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 960 Вт |
| Потужність, ВА | 1600 В*А |
| Автон. робота при max навантаж | 2.6 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | APCRBC166 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 485 x 330 x 225 мм |
| Вага, кг | 10.9 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 960 Вт, 1600 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, АКБ - вбудована, APCRBC166, LCD - дисплей, 485 x 330 x 225 мм, 10.9 кг Призначення: для відеоспостереження Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 960 Вт Потужність, ВА: 1600 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Автон. робота при max навантаж: 2.6 хв Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 1 Вбудована батарея: APCRBC166 Кількість розеток: 8 x IEC 320 C13 Кількість IEC розеток, шт: 8 Додатковий фільтр: RJ-45 Час переходу на батарею, мс: 8 Інтерфейс підключення: USB РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 485 x 330 x 225 мм Вага, кг: 10.9 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
[[ getCurrentDecimal('28092') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('28092') ]] ₴