Характеристики Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 208 x 415 x 283 мм |
| Вага, кг | 6 кг |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
Читать полностью
Сховати
Всего отзывов:0
-18%