Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 208 x 415 x 283 мм |
| Вага, кг | 6 кг |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12
Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12 придбав досить велику популярність на ринках України завдяки високій якості, надійності і ефективністю. Потужність даного пристрою становить 480 Вт, що цілком вистачає для якісної роботи. Варто відзначити, що він повністю автоматичний прилад, основні показники роботи якого ви можете спостерігати на вбудованому інформаційному дисплеї. За рахунок компактних розмірів і невеликої ваги, його легко транспортувати і переносити.
Призначення: для відеоспостереження Призначення: для котлів Призначення: для побутової техніки Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 480 Вт Потужність, ВА: 800 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 145-275 В Акумуляторна батарея: зовнішня Напруга зовнішньої АКБ: 12 В Вбудована батарея: без батареї Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 Час переходу на батарею, мс: 2-6 мс РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 208 x 415 x 283 мм Вага, кг: 6 кгВідгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12
[[ getCurrentDecimal('6287') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6273') ]] ₴