Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | настінний |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 275 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Вага, кг | 13 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
[[ getCurrentDecimal('33754') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('33754') ]] ₴