Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | настінний |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 275 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Вага, кг | 13 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
для домашніх ПК, для робочих станцій, безперервної дії (on line), 2700 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140 до 275 В, АКБ - зовнішня, LCD - дисплей, 13 кг Призначення: для домашніх ПК Призначення: для робочих станцій Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: безперервної дії (on line) Тип виконання: настінний Потужність, Вт: 2700 Вт Потужність, ВА: 3000 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 140 до 275 В Акумуляторна батарея: зовнішня РК-дисплей: дисплей Вага, кг: 13 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
[[ getCurrentDecimal('33754') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('33677') ]] ₴