Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення nJoy Aira 1200VA (UPCSTLP812HAICP01B)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | ≤ 10 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 290 х 255 х 120 мм |
| Вага, кг | 11.3 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення nJoy Aira 1200VA (UPCSTLP812HAICP01B)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення nJoy Aira 1200VA (UPCSTLP812HAICP01B)
[[ getCurrentDecimal('12156') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11314') ]] ₴