Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пристрій безперебійного живлення nJoy Aira 1200VA (UPCSTLP812HAICP01B)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | ≤ 10 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 290 х 255 х 120 мм |
| Вага, кг | 11.3 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення nJoy Aira 1200VA (UPCSTLP812HAICP01B)
Aira 1200 створений для забезпечення належного функціонування індуктивних споживачів (електродвигунів). ДБЖ спеціально призначений для пристроїв центрального опалення, захищаючи їх від коливань напруги і забезпечуючи тривалу роботу в разі збою живлення. Цей ДБЖ може захищати і забезпечувати резервне копіювання будь-якого типу обладнання, від електронних пристроїв до побутової техніки.
Оснащений РК-дисплеєм, Aira 1200 відображає в режимі реального часу інформацію про стан свого ДБЖ, рівень заряду батареї або при виникненні помилки в його роботі.
Цей ДБЖ не містить внутрішніх батарей, їх потрібно купувати окремо. До Aira 1200 можна підключити одну або кілька зовнішніх батарей. Залежно від ємності використовуваної батареї ми можемо отримати адаптоване час резервного живлення в залежності від вимог споживачів.
Призначення: для котлів Призначення: для побутової техніки Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 1000 Вт Потужність, ВА: 1200 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 145-275 В Автон. робота при max навантаж: залежить від АКБ(зовнішня) Акумуляторна батарея: зовнішня Напруга зовнішньої АКБ: 12 В Кількість АКБ: зовнішній акумулятор Вбудована батарея: без батареї Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 Час переходу на батарею, мс: ≤ 10 мс РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 290 х 255 х 120 мм Вага, кг: 11.3 кгВідгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення nJoy Aira 1200VA (UPCSTLP812HAICP01B)
[[ getCurrentDecimal('12156') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('11314') ]] ₴