Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 87 х 276 х 165 мм |
| Вага, кг | 4 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
[[ getCurrentDecimal('3057') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2996') ]] ₴