Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 87 х 276 х 165 мм |
| Вага, кг | 4 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B) – це інноваційний лінійно-інтерактивний ДБЖ, що забезпечить ваші домашні та офісні пристрої надійним резервним живленням. Завдяки потужності у 360 Вт (600 В*А), цей пристрій ідеально підходить для забезпечення стабільності електропостачання комп'ютерів, телевізорів, маршрутизаторів та багатьох інших електронних пристроїв. Інтегрована вбудована акумуляторна батарея 12V / 7AH гарантує безперервність роботи, навіть під час короткочасних перебоїв у електропостачанні. Дві Euro-розетки (Schuko) дозволяють підключати різноманітні пристрої, забезпечуючи їх захист від перепадів напруги та електричних шумів. Одна з ключових переваг – це автоматичний регулятор напруги (AVR), що ефективно коригує відхилення вхідної напруги в діапазоні від 162 до 290 В, тим самим захищаючи обладнання від потенційно небезпечних стрибків та перенапруги. Модель оснащена функцією Auto-Restart, що забезпечує автоматичний перезапуск підключених пристроїв після нормалізації умов електропостачання.Серія Keen вирізняється своєю універсальністю та економічністю, постаючи як доступне рішення для забезпечення резервного живлення. Вихідна напруга у формі апроксимованої (ступінчастої) синусоїди ідеально підходить для живлення різних типів обладнання, що робить цей ДБЖ ідеальним вибором для захисту вашої техніки від несподіваних електротехнічних збурень. Призначення: для домашніх ПК Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 360 Вт Потужність, ВА: 600 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 162-290 В Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 1 Вбудована батарея: 12V / 7AH x 1 Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 РК-дисплей: без дисплея Додатково: не сумісний з БЖ з APFC Розмір, мм (ШхГхВ): 87 х 276 х 165 мм Вага, кг: 4 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 600VA (UPLI-LI060KE-CG01B)
[[ getCurrentDecimal('3057') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3057') ]] ₴