Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 4 хв |
| Акумуляторна батарея | зовнішня (опція) |
| Напруга зовнішньої АКБ | 72 В |
| Кількість АКБ | 6 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 438 x 88 x 410 мм |
| Вага, кг | 14.2 кг |
| Також | дбж для котла |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040)
[[ getCurrentDecimal('33831') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('33754') ]] ₴