Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 4 хв |
| Акумуляторна батарея | зовнішня (опція) |
| Напруга зовнішньої АКБ | 72 В |
| Кількість АКБ | 6 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 438 x 88 x 410 мм |
| Вага, кг | 14.2 кг |
| Також | дбж для котла |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040)
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040) – це зразок надійності та потужності в області резервного живлення. Створений на основі новітніх технологій онлайн архітектури, цей пристрій забезпечує повний і безперервний захист для вашого обладнання. Завдяки потужності в 2400 Вт і 3000 В*А, PowerWalker VFI 3000 CRS здатний підтримувати роботу навіть найвибагливіших пристроїв.Його чиста синусоїдна вихідна напруга забезпечує стабільне та якісне електроживлення, що є вирішальним фактором для захисту чутливої електроніки, зокрема серверів, мережевих систем і промислових пристроїв. З широким діапазоном вхідної напруги у 110-300 В, цей ДБЖ можна використовувати в найрізноманітніших умовах електропостачання, гарантуючи оптимальну роботу всюди, де це необхідно.PowerWalker VFI 3000 CRS оснащений зовнішньою акумуляторною батареєю, яка підтримує напругу в 72 В, що дозволяє значно збільшити час автономної роботи під час відключення електроенергії. Це важлива перевага, яка підвищує надійність системи. Роз'єм для зовнішнього батарейного модуля робить обслуговування легким і швидким, завдяки функції гарячої заміни батарей.Цей ДБЖ має продуману конструкцію, яка дозволяє встановлювати його як у стійці, так і в режимі вежі. Компактність та невелика глибина усього 310 мм зменшують зайнятість простору, що є критично важливим для організації робочих систем в сучасних офісах і сервісних центрах. А універсальний РК-дисплей з поворотною конструкцією забезпечує зручне управління та деталізований моніторинг поточного стану пристрою. Розетки типу IEC у кількості 4 шт і мультифункціональні інтерфейси підключення USB, RS-232, SmartSlot дозволяють легко інтегрувати ДБЖ у будь-яку інфраструктуру.PowerWalker VFI 3000 CRS – це не просто джерело живлення, а комплексне рішення для забезпечення безпечної та стабільної роботи вашої техніки в будь-яких умовах. З PowerWalker ви отримаєте ефективний захист та максимальну функціональність, яка надасть вам упевненість у безпеці вашої інфраструктури. Призначення: для котлів Призначення: для мережевого обладнання Призначення: для серверних стійок Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: безперервної дії (on line) Тип виконання: класичний Тип виконання: монтуємий в стійку Потужність, Вт: 2400 Вт Потужність, ВА: 3000 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 110-300 В Автон. робота при max навантаж: 4 хв Акумуляторна батарея: зовнішня (опція) Напруга зовнішньої АКБ: 72 В Кількість АКБ: 6 Вбудована батарея: без батареї Кількість розеток: 4 x IEC 320 C13 Кількість IEC розеток, шт: 4 Час переходу на батарею, мс: 0-4 мс Інтерфейс підключення: SmartSlot Інтерфейс підключення: USB Інтерфейс підключення: RS-232 РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 438 x 88 x 410 мм Вага, кг: 14.2 кг Також: дбж для котла
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 CRS (10122040)
[[ getCurrentDecimal('33831') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('33754') ]] ₴