Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 290 В |
| Автон. робота при max навантаж | 3.5 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7.5AH x 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 145 х 345 х 220 мм |
| Вага, кг | 6.4 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)
[[ getCurrentDecimal('10506') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10447') ]] ₴