Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 290 В |
| Автон. робота при max навантаж | 3.5 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7.5AH x 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 145 х 345 х 220 мм |
| Вага, кг | 6.4 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)
для домашніх ПК, безперервної дії (on line), 800 Вт, 1000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140 до 290 В, АКБ - вбудована, 12V / 7.5AH x 2, LCD - дисплей, 145 х 345 х 220 мм, 6.4 кг Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: безперервної дії (on line) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 800 Вт Потужність, ВА: 1000 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 140 до 290 В Автон. робота при max навантаж: 3.5 хв Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 2 Вбудована батарея: 12V / 7.5AH x 2 Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 Час переходу на батарею, мс: 0 Інтерфейс підключення: RS-232 РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 145 х 345 х 220 мм Вага, кг: 6.4 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)
[[ getCurrentDecimal('10506') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10447') ]] ₴