Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | 16 |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 5400 Вт |
| Потужність, ВА | 6000 В*А |
| Вхідна напруга | 176-276 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 240 х 505 х 455 мм |
| Вага, кг | 18 кг |
| Також | дбж для котла |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
[[ getCurrentDecimal('29053') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('28987') ]] ₴