Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | 16 |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 5400 Вт |
| Потужність, ВА | 6000 В*А |
| Вхідна напруга | 176-276 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 240 х 505 х 455 мм |
| Вага, кг | 18 кг |
| Також | дбж для котла |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
для мережевого обладнання, для котлів, для серверних стійок, безперервної дії (on line), 5400 Вт, 6000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 176-276 В, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - дисплей, 240 х 505 х 455 мм, 18 кг, дбж для котла Призначення: для котлів Призначення: для мережевого обладнання Призначення: для серверних стійок Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: безперервної дії (on line) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 5400 Вт Потужність, ВА: 6000 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 176-276 В Автон. робота при max навантаж: залежить від АКБ(зовнішня) Акумуляторна батарея: зовнішня Напруга зовнішньої АКБ: 12 В Кількість АКБ: 16 Вбудована батарея: без батареї Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 Час переходу на батарею, мс: 0-4 мс Інтерфейс підключення: RS-232 Інтерфейс підключення: USB РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 240 х 505 х 455 мм Вага, кг: 18 кг Також: дбж для котла
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
[[ getCurrentDecimal('29053') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('28987') ]] ₴