Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт) ,48V (RTSW-3000 D48)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 2100 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | 4 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 380 х 195 х 330 мм |
| Вага, кг | 22.9 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт) ,48V (RTSW-3000 D48)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт) ,48V (RTSW-3000 D48)
[[ getCurrentDecimal('18648') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18607') ]] ₴