Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт) ,48V (RTSW-3000 D48)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 2100 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | 4 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 380 х 195 х 330 мм |
| Вага, кг | 22.9 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт) ,48V (RTSW-3000 D48)
для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 2100 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 175-275 В, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - дисплей, 380 х 195 х 330 мм, 22.9 кг Призначення: для побутової техніки Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 2100 Вт Потужність, ВА: 3000 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 175-275 В Автон. робота при max навантаж: залежить від АКБ(зовнішня) Акумуляторна батарея: зовнішня Напруга зовнішньої АКБ: 12 В Кількість АКБ: 4 Вбудована батарея: без батареї Кількість розеток: 3 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 3 Час переходу на батарею, мс: 2-6 Інтерфейс підключення: USB РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 380 х 195 х 330 мм Вага, кг: 22.9 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт) ,48V (RTSW-3000 D48)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-3000 (2100 Вт) ,48V (RTSW-3000 D48)
[[ getCurrentDecimal('18648') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18607') ]] ₴