Характеристики Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 1200VA metal case (VPC-1200M)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 165-275 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Вага, кг | 10.7 кг |
Читать полностью
Сховати
-18%