Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 1200VA metal case (VPC-1200M)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 165-275 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Вага, кг | 10.7 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 1200VA metal case (VPC-1200M)
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення Vinga призначені для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, а також серверів, оснащених імпульсними блоками живлення. Завдяки вбудованій батареї вони здатні працювати навіть при повному вимкненні електропостачання, що дозволяє користувачеві зберегти дані і коректно завершити роботу операційної системи. Вбудований стабілізатор напруги дозволяє автоматично регулювати напругу в діапазоні 165 – 275 В і забезпечувати можливість тривалої безперервної роботи. Ця особливість важлива для мереж з нестабільною напругою.Джерело безперебійного живлення Vinga забезпечений функцією «холодний старт», що дозволяє примусово включити ДБЖ за відсутності мережевої напруги.Особливості:Цифровий мікропроцесорний контроль;Стабілізатор напруги;Автоматичне визначення частоти;Система звукового оповіщення;Система самоперевірки при включенні;Холодний старт;Автоматичний перезапуск після відновлення електроживлення;Апроксимована вихідна синусоїда;Інтелектуальне управління батареями;Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження, перезаряд/розряд;Автоматична зарядка в режимі OFF. Призначення: для відеоспостереження Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 720 Вт Потужність, ВА: 1200 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 165-275 В Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 2 Вбудована батарея: 12V / 7AH x 2 Кількість розеток: 4 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 4 Час переходу на батарею, мс: 2-7 мс РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 140 x 345 x 170 мм Вага, кг: 10.7 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 1200VA metal case (VPC-1200M)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 1200VA metal case (VPC-1200M)
[[ getCurrentDecimal('5498') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5486') ]] ₴